پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
کدمطلب: yguiDiED      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۲:۳۰:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۴

معاون سوادآموزی استان :

با اجرای خوب طرح های سوادآموزی می توان در اقتصاد ، فرهنگ وسایر ابعاد به کمک خانواد ها آمد

چهارمین جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی  شهرستان بافق با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در محل سالن جلسات خانه معلم برگزار گردید.

مرآت امین الرعایا با اشاره به عملکرد سوادآموزی شهرستان در اجرای طرح های سوادآموزی گفت: با اجرای خوب  طرح های سوادآموزی  می توان  در اقتصاد ، فرهنگ وسایر ابعاد به کمک خانواد ها آمد. وی با اشاره به اینکه نهضت سواداموزی برای هر فرد بی سواد برنامه خاص دارد گفت : طرح های سوادآموزی آموزش اولیاء بی سواد دانش آموزان، سوادآموزی بنی، کودکان کار ، آموزش اتباع و.... از این دسته از طرح ها هستند که در سراسر استان در حال اجرا می باشند.

ایشان از همکاری و راهنمایی های ارزنده حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه محترم شهرستان بافق تشکر کرد و گفت : به لطف همکاری ها و راهنمایی های ارزنده ایشان در موضوع سوادآموزی شهرستان بافق از باسوادترین شهرستان های استان می باشد . وی گفت : انشالله با درایت اعضاء شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان بزودی شاهد ریشه کنی بی سوادی در این شهرستان باشیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه