پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
کدمطلب: FIXIirLN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۳۶:۴۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۲

آغاز به کارستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در یزد

شب گذشته 186 خانوار با جمعیت 880 نفر د رمدارس و مراکز رفاهی استان یزد اسکان داده شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با اسکان 186 خانواربا جمعیت 880 نفر درمدارس و مراکز رفاهی استان یزدعملا کار ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان از شب گذشته ( چهارشنبه 25 اسفندماه ) در یزد آغازشد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد از تجهیز 3 هزار و 800 کلاس درس در آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق 14 گانه استان یزد خبرداد و افزود : علاوه بر مراکز رفاهی و خانه معلم 427 مدرسه خدمات اسکان نوروزی را به فرهنگیان ارائه می کنند .
"احمد شیرزاد" ظرفیت روزانه ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان یزد را روزانه قریب 25 هزارنفر اعلام کرد و گفت : 15 پایگاه کار پذیرش و ثبت نام مسافران نوروزی را درسطح استان انجام می دهند .
وی خاطرنشان کرد 1 هزار 200 نفر از عوامل ستادی ، مدیران مدارس و سرایداران خدمات اسکان را به میهمانان نوروزی ارائه می کنند.
شیرزاد اظهار امیدواری کرد ستاد اسکان نوروزی استان بتواند خدمات قابل قبولی را به میهمانان نوروزی که به استان درالعباده ودارالعلم یزد سفر می کنند ارائه کند

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه