پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
کدمطلب: xHRfbTsJ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۳:۴۲:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۸

همایش توجیهی مدیران مدارس مجری طرح اسکان نوروزی درشهریزد

معاون پشتیبانی : مجریان طرح اسکان نوروزی سفیران فرهنگ یزدی ها هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد همایش توجیهی مدیران مدارس  مجری طرح اسکان نوروزی در نواحی یک و دو یزد صبح امروز درسالن اجتماعات پژوهشکده تعلیم و تربیت برگزارشد .

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش دراین همایش با قدردانی از زحمات همه عوامل ستادهای اسکان نوروزی درسال قبل از همراهی مدیران مدارس تشکر کرد و گفت : مدیریت و برنامه ریزی شایسته شما،  نمودی از توجه به عزت ، عظمت و کرامت معلم است .

"علی دهقان بهابادی"  در تعریفی از خدمات اسکان نوروزی در مدارس گفت : "این خدمات زندگی را برای دیگران اندکی آسان کردن است " ولی شاخصه اصلی آن ، حسن خلق ، میهمان نوازی و خوش رویی است که تکریم و حفظ حرمت معلم را به همراه دارد .

وی با اشاره به اینکه  تمامی دست اندرکاران ومجریان طرح اسکان نوروزی معلم هستند  و این خدمات را دردرجه اول به قشر فرهیخته فرهنگیان ارائه می کنند گفت : شما سفیران فرهنگ ومیهمان نوازی یزدی ها هستید و باید با رفتار ، همدلی  و همراهی خود این میهمان نوازی را ثبت و جاودانه کنند.

دهقان خاطرنشان کرد در شهر یزد امسال 2 هزار و 230 کلاس درس در 233 مدرسه در نواحی دوگانه  برای اسکان معلمان تجهیز و آماده سازی شده است و تمامی فرایند و ارائه خدمات اسکان به ادارات آموزش و پرورش نواحی یک ودو واگذارشده است .

وی اظهار امیدواری کرد درآینده شرایطی فراهم شود که بسیاری از فرایندها از جمله ارائه خدمات اسکان نوروزی به خود مدارس واگذار شود .

اضافه می نماید پایگاه های اسکان نوروزی آموزش و پرورش نواحی یک و دو یزد با ثبت نام و پذیرش مسافران نوروزی آنان را برای اسکان به مدارس معرفی می کنند .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه