پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
کدمطلب: gbRfMxgQ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۳:۱۹:۵۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۷

همایش بزرگ افتخار 23 برگزارشد

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : استان یزد با53.7 درصد بالاترین رتبه قبولی درکنکور سراسری 95 را کسب کرده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد، همایش بزرگ افتخار 23 با حضور مسئولان استانی و 60 نفر ازدانش آموزان برگزیده استان درتالار معلم شهیدان پاکنژاد برگزارشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان دراین مراسم اظهار داشت : استان یزد با 53.7 درصدقبولی در کنکور سراسری 95 بالاترین رتبه قبولی راهم از بعد کمی و هم از بعد کیفی را به دست آورده است که این امر نشان هندده استعداد نخبه شدن و توانا شدن مغزهای متفکری است که می تواند این ملت را به سوی آینده خوب پیش ببرد.

" احمد شیرزاد" افزود : امروز میزبان رتبه های زیر 100 کشوری در کنکور سراسری سال 95، برگزیدگان کشوری جشنواره بین المللی جوان خوارزمی، دارندگان مدال های المپیاد علمی و رتبه های بر تر مسابقا ت علمی وعملی هستیم.

وی موفقیت دانش آموزان را در گرو همراهی و همدلی مسئولان و معلمان  استان ، مشارکت همه جانبه اولیاء ، خیرین مدرسه ساز و تلاش دانش آموزان بیان کرد و با قدر دانی از آنان گفت : امسال شاهد رشد قابل توجهی درفاصله درصد قبولی با استانهای دیگر بودیم .

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با تجلیل از تداوم صدر نشینی و موفقیت دانش آموزان یزدی برای بیست و سومین سال متوالی در کنکور سراسری اظهار داشت : این موفقیت مرهون تلاش سه جانبه معلمین ، دانش آموزان و اولیاء آنان است.

" سید ابوالفضل موسوی " با اشاره به  23 سال کسب رتبه اول استان یزد درپذیرش ورودی  دانشگاهها افزود: باید استان یزد را در جهتی پیش ببریم که در همه زمینه ها از جمله صنعت و معدن، بهداشت و درمان و گردشگری نیز به رتبه اول کشور و بین المللی ارتقاء یابد.

تجلیل از چهره شاخص علمی دکتر ابولفضل ابوطالبی رتبه 5 کنکور سراسری سال 72و عضو هیات علمی دانشگاه و معاون آموزشی دانشکده برق دانشگاه یزد، تجلیل از مدیران باشگاههای علمی و پژوهشی جوان و پژوهش سرای رشیقی میبد، تجلیل از مدیران آموزش و پرورش شهرستانهای میبد، مهریز و اردکان که بالاترین تراز کیفیت قبولی را درکنکور سراسری 95 کسب کرده اند و تجلیل از 7 مدرسه منتخب استان که خدمات برتر آموزشی را در مدارس خود ارائه کرده اند از دیگر برنامه های این همایش بود.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه